Galeria Myślenicka - to połączenie Galerii handlowej i miejsca gdzie można spędzić wspólnie czas robiąc zakupy z całą rodziną. Atutem galerii jest świetna lokalizacja, przyjazność otoczenia, dogodność komunikacyjna oraz łatwy i przejrzysty układ samego budynku. Zamysł Galerii Myślenickiej wyjątkowo dobrze wpisuje się w zurbanizowaną już przestrzeń tej części Myślenic, tworząc koncentrację miejsc zakupowych. To również wygoda i oszczędność czasu dla kupujących.

Wierzymy, iż sukces naszej Galerii zależy między innymi od możliwości, które stworzymy naszym Partnerom i Najemcom. Galeria Myślenicka z dobrą ekspozycją powierzchni i charakterystyczną architekturą zewnętrzną jest szansą na efektywną działalności. Jednym z największych atutów, oprócz bliskości popularnej „Zakopianki” jest znajdujący się w pobliżu dworzec prywatnych busów. Z tego rozwiązania komunikacyjnego korzysta nawet do 10.000 osób dziennie.

Galeria Myślenicka to największa galeria handlowa w regionie. To ponad 6.500 metrów powierzchni najmu, na których zlokalizowano około 40 sklepów oraz punktów usługowych i gastronomicznych a także ponad 230 miejsc parkingowych.

Parking na poziomach 0 i 2

Ilość miejsc parkingowych: 230

W trosce o komfort klientów Galerii Myślenickiej oraz w celu zapewnienia swobody parkowania w wyznaczonych do tego miejscach, informujemy, że od dnia 21.07.2016 na terenie parkingu Galerii Myślenickiej, wprowadzona została kontrola czasu parkowania według następujących zasad:

  • Klienci parkingu nabywają prawo darmowego parkowania po pobraniu biletu parkingowego z parkomatu lub po wpisaniu poprawnego numeru rejestracyjnego pojazdu do parkomatu bez konieczności pobiera biletu z parkomatu
  • Prawo do darmowego parkowania ważne jest przez okres 90 minut od momentu wpisania numeru rejestracyjnego pojazdu do parkomatu
  • każda kolejna godzina to koszt 3 zł
  • pełny regulamin parkingu do pobrania poniżej

UDOGODNIENIA:

  • miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych
  • myjnia ręczna na poziomie 2